SAVAŞ AYDIN GÜ KARİYER ZİRVESİ KONUGU

Gümüşhane Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (GÜKAR) tarafından organize edilen “Kariyer Zirvesi” başlıyor.

6-7 Haziran tarihleri arasında Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Kariyer Zirvesi’nin ilk gününde; “Gelecek Planlaması Açısından Fırsatların Önemi, Gizemli Kıta Afrika ve Türkiye: Tarihin Derinlerinden Gelen İlişkimiz, Bir Başarı Hikayesi: Zigana Dağı’ndan Başkent’e, Dijital Dönüşüm ve Hanif Teknolojinin Gerekliliği, Gümüşhane Üniversitesi’nin Kuruluşu, Madencilik Sektöründe Kariyer Fırsatları” başlıklarında sunumlar yapılacak. Kariyer Zirvesi’nin ikinci gününde ise; “Kariyer Planı & Bireysel Markalaşma, Gıdada Markalaşma ve Sektörel Deneyimler ile Basın ve Habercilik-Doğa Turizmi” başlıklarında sunumlar gerçekleştirilecek.

Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektöre yönelik deneyimli kişilerin katılacağı Kariyer Zirvesine Zigana Doğa Okulu Başkanı Savaş AYDIN da davet edildi. zirvenin 2.  gününde 3. oturumda “Doğa Turizmi” başlıklı konuyla  Savaş AYDIN’A da görev verildi.

Konuyla ilgili olarak, ZDO Başkanı Savaş AYDIN “Memleketime hizmet etmekten doğduğum topraklarda göreve çağrılmaktan onur ve guru duyuyorum. Bu onuru ve gururu bana yaşatanlara şükranlarımı sunuyorum. Gümüşhane Üniversitesinin Kariyer Zirvesi 2. gününde 07.06.2022 tarih III. Oturumun da ( Saat: 15.00-16.50) sizlerle birlikte “Doğa Turizmi “ni konuşmaya davet ediyorum” dedi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir